O puzzle production

O puzzle production

puzzle-production

Profesionáli pre váš úspešný event

Vnímajte nás a našu prácu ako skladanie skladačky – puzzle

OSLOVENIE

Práca pre našich klientov je ako poskladať si PUZZLE. Predstavte si, že jedného dňa dostanete neuveriteľnú chuť na niečo výnimočné, kreatívne. Túžite vytvoriť niečo originálne a zaujímavé. Postaviť niečo, čo ešte nikto nikdy nedokázal. Práve preto sme tu my, agentúra PUZZLE. Celý tvorivý proces vnímame ako skladačku PUZZLE, kde každá časť zapadá do seba ideálne a dokonalo. Predstavte si, že spolu s nami staviate a budujete jedinečnú skladačku. Práca s nami Vám prinesie nielen želané výsledky, ale aj hravý pocit z vytvárania a budovania čohosi nového, originálneho a hlavne nezabudnuteľného.

BRIEF

Váš Brief je pre nás jasný plán – návod ako postupovať a zabezpečiť každý krok stavby. Krok za krokom najprv očami a v myšlienkach prechádzame jednotlivé časti skladačky. Do ničoho sa nevrháme bezhlavo, pozorne čítame a ešte predtým, ako sa pustíme do stavby zistíme si všetky dostupné informácie ako na to.

RE-BRIEF

Pred začatím samotnej realizácie si celú skladačku jasne a zreteľne vizualizujeme. Tento obraz nám ponúkne presnú ideu, koncept – ktorý prepojí každý jeden dielik s iným. Sme konceptuálni a o nápadoch uvažujeme ako o zastrešujúcich celkoch. Naša silná idea projektu nám pomôže pri stavbe nezablúdiť a nezabudnúť na podstatné, dôležité zákony stavania.

ŠPECIFIKÁCIA PROJEKTU

Teraz si prezrieme a vyberieme najvhodnejšie časti PUZZLE (ľudia, ktorí tvoria agentúru PUZZLE). Každý z dielikov je iný a dôležitý iným spôsobom. Každý z nich má inú pozíciu, iné predpoklady – aby dokázal vyplniť prázdne miesta. Vidíte, že jednotlivé časti do seba ideálne zapadajú a spolu tvoria dokonalý celok.

PREZENTÁCIA

Predstavíme Vám možnosti a zároveň uvidíte neobmedzené množstvo kombinácií, ktoré dokážete s PUZZLE vybudovať. Zároveň vám predstavíme miesto aj čas a všetky potrebné náležitosti k stavbe skladačky. Prezentáciu vnímame nielen ako inšpiráciu aj ako energiu, ktorá nás časom pri realizácii ženie dopredu.

PRE-PRODUCTION

MEETING PUZZLE začína vytvárať finálny obraz, ale ešte stále sme otvorení vymeniť dieliky, ktoré Vám nesedia alebo použiť dieliky, ktoré do výslednej skladačky zapadnú lepšie.

REALIZÁCIA

Je čas a miesto pustiť sa do práce. Začíname stavať PUZZLE. Vieme presne ako bude obraz vyzerať, nemýlime sa a ideme priamo jasným smerom. Bez zaváhania a zmätených pohybov. Ukladáme jednotlivé časti skladačky do seba, jednu po druhej. Naše skladanie sprevádza radosť a nadšenie. Je úžasné vidieť ako pred nami z množstva malých dielikov postupne vzniká obraz. Všetko do seba zapadá, dieliky na seba nadväzujú. Pretože sme dôkladne pripravení (aj na to nečakané) naše spoločné skladanie prebieha rýchlo a koncepčne. Máme predstavu, poznáme návod, máme všetko potrebné po ruke a tak nám nič nechýba, aby sme perfektne poskladali naše dielo – obraz.

VYHODNOTENIE, FEEDBACK

Zaujíma nás ako budú reagovať ľudia, ktorí si pozrú náš hotový, vystavený obraz. Preto vždy myslíme aj na spätnú väzbu. Chceme, aby si naše spoločné dielo zapamätali a aby sa im dostalo priamo pod kožu. Chceme, aby sa ľudia, pre ktorých a s ktorými pracujeme, cítili dobre a naše dielo vnímali ako príjemnú a kreatívnu hru. Ľahkú a jednoduchú ako detskú hru, ktorá by však zároveň bola aj vzrušujúcim a mimoriadnym zážitkom na celý život…